Weryfikacja regulaminów sklepów internetowych pod kątem klauzul niedozwolonych (abuzywnych)

Czy jesteś pewny, że Twój regulamin Twojego sklepu on-line lub portalu internetowego nie narusza klauzul niedozwolonych? Sprawdzimy to dla Ciebie!

Nasi prawnicy na bieżąco monitorują wszystkie nowe klauzule niedozwolone, a pojawiają się one niemal codziennie. Przygotowaliśmy dla Ciebie usługę zawsze aktualnego regulaminu. Dostarczymy Ci regulamin do sklepu internetowego napisany przez nas od początku do końca. Jeśli w przepisach pojawią się nowe zmiany lub UOKIK doda nowe klauzule abuzywne do listy, prześlemy Ci taką informację - i to tylko wtedy, jeśli sytuacja wymaga zmian w Twoim regulaminie.

Nie ma potrzeby, byś zapoznawał się z nowymi klauzulami i sprawdzał, czy nie znalazły się one w Twoim regulaminie. Zrobimy to za Ciebie. Zatem zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Skontaktuj się z nami wypełniając formularz w prawej kolumnie.

Dlaczego warto zweryfikować regulamin?

  • Aby sprawdzić, czy nie naruszasz prawa, stosując klauzule niedozwolone.
  • Aby dostosować go do nowej ustawy konsumenckiej, która weszła w życie 25 grudnia 2014 roku.

Dlaczego mam wybrać Securise?

Wybierając Securise, powierzasz stworzenie lub weryfikację regulaminu profesjonalistom. Nie musisz znać się na prawie i śledzić nowelizacji ustawy czy pojawiających się klauzul. To my stale monitorujemy zmiany w prawie, na bieżąco aktualizując regulamin Twojego sklepu internetowego.